WWW.MSK.SK

« späť

Tesná výhra v Topoľčanoch Muži
18.12.2011 - Ľuboš Cifra

V 5. kole nadstavby sme vyhrali v Topoľčanoch. Je to už tretí víťazný zápas v rade, z toho druhý na súperovej palubovke.

HK Topoľčany – MŠK Považská Bystrica  25:26 (12:13)

MŠK: Kovačin, Biel – Cifra, Firit 4, Ďurajka 1, Adamčík 7/1, Korňan, Vallo 1, Kostelanský, Sapák, J. Kozák ml. 5, Janíček, Mi. Gardian 4, Ma. Gardian, Macháč, Ma. Kozák 4. Tréner: J. Kozák st.

HK: Rafael, Kleman – Mokriš 4, Bačík 4, Vlčko 1, Kopecký 5, Klačanský 4/2, Hurtiš 4, Žilinčík 2, Ďurček, Cigáň, Kovačech 1, Halo. Tréner: D. Jakubička.

Bol to zápas, ktorý už úrovňou pripomínal, že sa blížia Vianoce. Hralo sa vlažne, bez veľkého nasadenia s veľkým počtom chýb na všetkých stranách, nováčikovských rozhodocov nevynímajúc. V provom polčase bol zápas vyrovnaný, družstvá sa pravidelne striedali vo vedení o gól, či dva. V druhom polčase domáci šnúrou 5 gólov odskočili na 18:16. Avšak rovnakú šnúru sme predviedli mi v závere zápasu – 22:25. Posledné dva góly síce strelili domáci, avšak nimi už len kozmeticky upravili výsledok.

ROZHODOVALI: Klimko, Klus – Korec.
7 M. HODY: 2/2 – 1/1.
VYLÚČENÍ: 2 – 2 (ČK – Kovačech za faul).
PRIEBEH: 2:0, 6:7, 11:13, 13:16, 18:16, 22:20, 22:25.