UPOZORNENIE

Toto je stará verzia web stránky, noú stránku najdene na adrese
WWW.MSK.SK

 


O nás

V roku 1995 boli založené Mestské športové kluby Považská Bystrica, s.r.o., so sídlom v Považskej Bystrici s poslaním prevádzkovať športové objekty, ako sú športová hala na sídlisku SNP, krytá plaváreň, zimný štadión a letné kúpalisko. Sto percentným vlastníkom MŠK, s.r.o. je Mesto Považská Bystrica. Finančné prostriedky získavame pracovnými aktivitami, ako sú údržba verejnej zelene, upratovačské služby, prevádzka parkovísk, prenájom reklamných plôch a dotáciou od mesta Považská Bystrica. Tento projekt sa ukázal ako veľmi dobrý krok pre prevádzkovanie mestského majetku a prehľadnosť financovania v spoločnosti.

V roku 1996 potrebovala podať pomocnú ruku aj hádzaná a preto bola začlenená do Mestských športových klubov. Prešlo desať rokov a MŠK Považská Bystrica a tým aj mesto Považská Bystrica v súčasnosti najviac zviditeľňuje hádzanársky klub. Družstvo mužov dosiahlo za toto obdobie radu významných úspechov v mládežnických družstvách, ako aj u dospelých.

Za 10 ročné obdobie hádzanej pod MŠK s.r.o. získalo družstvo mužov 3 krát titul Maestra Slovenska, 2 krát sa stalo víťazom Slovenského pohára, 2 krát boli vicemajstri Slovenska a 3 krát učinkujú v najvyššej európskej klubovej súťaži – Ligy majstrov.

Hádzaná patrí medzi obľúbený a divácky veľmi atraktívny šport. Dominuje v nej sila, rýchlosť a obratnosť, čo spolu s neustále sa meniacimi hernými situáciami a veľkým počtom gólov priťahuje množstvo divákov.

 

Zverejňované údaje za MŠK PB, s. r. o. :

DOKUMENTY

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials