WWW.MSK.SK

« späť

ŠKP sme porazili o 8 gólov Muži
12.11.2011 - Ľuboš Cifra

V 13. kole Extraligy sme v domácom prostedí zdolali zatiaľ posledné družstvo o 8 gólov.

MŠK Pov. Bystrica – ŠKP Bratislava  29:21 (12:9)

MŠK: Kovačin, Dobroň – Vallo 9/1, Firit 8, Adamčík 5/1, Gardian Mi. 4, Kozák J. 3, Korňan, Kozák M., Gardian Ma., Kardoš M., Ďurajka, Sapák, Macháč, Hároník, Cifra. Tréner: Jozef Kozák

Zápas sme začali dobre a do 3. minúty bol stav 2:0 a 4:2. Veľmi dobre fungovala obrana, za ktorou spoľahlivo chytal Kovačin. Opäť sme však nepremieňali gólové príležitosti (v prvom polčase 15 nepremenených šancí), a tak sa nám nepodarilo súperovi odskočiť na viac ako polčasových 12:9.

V 33. minúte sa súper dotiahol na rozdiel jedného gólu 13:12, avšak o 10 minút už svietilo na tabuli skóre 20:14. Strelecky sa darilo Firitovi a Vallovi, veľmi dôležité góly dával aj Michal Gardian. Súperovi sa podarilo stiahnuť v 54. minúte na 24:20, od tejto minúty sme však strelili 5 gólov a súper už len jeden.

ROZHODOVALI: Haščík, Oťapka – Beňo.
7 M. HODY: 2/4 – 2/5.
VYLÚČENÍ: 4 – 3.
PRIEBEH: 2:0, 5:5, 11:7, 13:12, 20:14, 24:20, 26:21.