« späť

Prehra po dobrom výkone v Nových Zámkoch Muži
24.10.2011 - Ľuboš Cifra

HC ŠTART Nové Zámky – MŠK Považská Bystrica  33:28 (19:16)

Hostia začali lepšie a v úvode vyhrávali 3:5. Štart sa prebral najmä vďaka strelcovi Rábekovi, keď v 25. min viedol najvyšším rozdielom 17:11. Bystričania, v drese ktorých sa strelecky opäť zaskvel dvanásťgólový pivot Adamčík, znížili do prestávky na 19:16. Po prestávke pokračoval obojstranne kvalitný zápas, a keď sa k Adamčíkovi pridal výkonom aj Vallo, osem minút pred koncom bol stav 28:25. V závere si domáci dali pozor a výhru a prvé miesto v tabuľke si ustrážili.

ŠTART: L. Fabián, Šuba – Rábek 11/2, Hustý, Minarovič, Pokotylo, Straka 2, Kurka 2, Mikéci 5, Bakos 1, Pogány, Szapu 2, Šeben, Sivák 2, Kleis 4/1, Tůma 4. Tréner: P. Hatalčík.

MŠK: Biel, Kovačin – Firit 6, M. Kardoš, Ďurajka, Adamčík 12/2, Korňan, Vallo 6, Kostelanský, Sapák, Hároník, J. Kozák 4/2, Janíček, Macháč, Ma. Kozák. Tréner: J. Kozák.

ROZHODOVALI: Richvalský, Cibere – Rudinský
7 M. HODY: 4/3 – 4/4.
VYLÚČENÍ: 3 – 3.
PRIEBEH: 0:1, 3:2, 5:5, 9:6, 12:10, 17:11, 22:17, 26:22, 28:25, 31:28.