« späť

Považskú nasadili rovno do 2. kola: PREHĽAD možných súperov v Európskom pohári Muži
14.07.2021 - Katarína Opoldíková

 


Hádzanárov MŠK Považská Bystrica nasadili medzi najlepších. V pohárovej Európe teda začnú neskôr. Akých súperov môžu dostať?


 

 

Európska hádzanárska federácia potvrdila, že do nového ročníka jej tretej najvýznamnejšej pohárovej súťaže sa prihlásilo 74 klubov, čiže až o 23 viac ako v predchádzajúcej sezóne. Zároveň zverejnila nasadenie jednotlivých klubov v Európskom pohári 2021/22.

Nasadenie

Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa spomedzi všetkých prihlásených klubov ocitli na 13. mieste, čo znamená, že začnú až v 2. kole, kde budú navyše nasadení. Pričom túto výhodu by mali v prípade postupu aj v 3. kole.

Do bojov teda vstúpia až v októbri, zápasy sú naplánované na víkendové dni (16.-17 a 23.-24. 10.). Meno súpera by sa mohli dozvedieť už v utorok 20. júla. Stane sa tak vtedy, ak nám vyžrebujú jedného z 12 nenasadených klubov v 2. kole (kluby z 33. až 44. priečky). Je však možné, že si na súpera budú musieť počkať, keďže ním môže byť jeden z 15 postupujúcich z prvého kola, ktoré sa odohrá v polovici septembra. O všetkom rozhodne žreb vo Viedni.
Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress