Po slušnom výkone prehra v Michalovciach Muži

HC winLand Michalovce – MŠK Považská Bystrica 27:23 (16:13)

HC WINLAND: Kolpak, Bumbera – Kučer 6, Kollár, Pilník 1, Frajkor, Krajňák 1, Sadovyj 4, Svyridovič 1, Holdoš 1, Gamrát 4, Miňo 2, Urban 2/1, Tybulevič 1, Géci 4. Tréner: P. Jano.

MŠK: Biel, Kovačin – Cifra, Firit 3, M. Kardoš 2, Ďurajka, Adamčík 9/3, Korňan, Vallo 4, Sapák 1, Hároník, J. Kozák 4/2, Gardian, Ma. Kozák. Tréner: J. Kozák.

7 M HODY: 2/1 – 6/5.
VYLÚČENÍ: 4 (ČK: Svyridovič za tri vylúčenia) – 4.
PRIEBEH: 0:1, 3:2, 5:5, 8:9, 13:11, 21:14, 23:18, 24:21, 27:22.
DIVÁKOV: 700

Kto očakával, že to bude jednoznačná záležitosť Michaloviec, ten sa mýlil. Hostia hlavne v prvom polčase držali krok s domácimi. Tí mali viackrát v obrane „deň otvorených dverí“, čo súper trestal. Dôležitý pre konečný úspech Michaloviec bol úvod druhého polčasu. Vďaka zlepšenej obrane a gólom z protiútokov viedli už 21:14, avšak pod vplyvom výrazného náskoku sa až príliš uspokojili a Považania v 55. minúte znížili až na 24:21. Hroziacu sa drámu domáci rázne odmietli a doviedli zápas do víťazného konca.