UPOZORNENIE

Toto je stará verzia web stránky, noú stránku najdene na adrese
WWW.MSK.SK

 


« späť

Nevydarený úvod udal tón: Považská sa však nevzdáva a bojuje ďalej Muži
14.05.2021 - Katarína Opoldíková

 


Pokračovanie finálovej série na Považí nebolo také dramatické, keďže Prešovu začalo vychádzať všetko, kým Bystričanom skoro nič.

 

Video: Filip Chudý / Zdroj: Dnes24.sk

V druhom finálovom stretnutí Niké Handball Extraligy prehrali hádzanári MŠK Považská Bystrica nad Tatranom Prešov 14:30. Nepodarilo sa im tak zopakovať vyrovnanú partiu z prvého duelu (20:23). Podľa trénera MŠK Václava Straku sa pripravovali na to, že súper bude chcieť hrať rýchlejšie, agresívnejšie a s tlakom od spojok.

Bojujú ďalej

„Lenže nezachytili sme úvod, chýbala nám agresivita, v obrane sme si nepomáhali a dostávali sme lacné góly cez stred. Navyše v útoku sme nepremieňali čisté šance, keď súperovi zachytal brankár. Tým sme dostali Prešov na koňa, upokojil sa a už to bolo ťažké,“ ozrejmil považskobystrický tréner s tým, že hráči zápas nevypustili, len teraz sa proste nedarilo.

 „Uvedomuje si kvalitu Prešova, ale my do každého zápasu ideme s cieľom vyhrať a bude tak aj v sobotu. Chalani sú odhodlaní a ideme bojovať,“ povedal pred tretím duelom.

Sergeja Petričenka, ktorý sa vrátil do hry po dlhšej prestávke práve na finále, mrzelo, ako to dopadlo. „Je to síce už 2:0 v sérii, ale ešte nie je koniec a nemáme čo stratiť. V sobotu chceme podať lepší výkon ako teraz a vrátiť ešte sériu do Považskej Bystrice. Aby sa to však podarilo, musíme odstrániť chyby a využiť naše silné stránky. Keď sa tak stane, máme šancu na víťazstvo,“ vyjadril sa pivot MŠK, ktorý podľa vlastných slov cítil na sebe z kondičnej stránky dlhšiu zápasovú prestávku.

Stránku vytvorila f. GFXpulse | webdesign a redakčný systém

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
created by: Marek Sarvas
Photos | Manuals | Software | Firmware | Tutorials