[1.L - 10. kolo] V Malackách vydretá výhra Muži B
10.02.2013 - Ľuboš Cifra

Malacky – MŠK Pov. Bystrica “B”  31:33 (18:15)

MŠK “B”: Makay, Hošták – Gardian Michal 12/1, Majbík 9, Cifra 3, Gardian Marián 3, Miškech 2, Chochula 1, Macháč Matej 1, Dvorščík 1, Ivan 1, Porubský, Jakúbek, Babiar

Zápas sme začali dobre a vyhrávai sme 7:3. Bohužiaľ nám prestala fungovať obrana, a tak hostia nie len že vyrovnali ale aj otočili vývoj stretnutia na polčasových 18:15.

Do druhého polčasu sme však nastúpili koncentrovaní, obrana sa výrazne zlepšila a za ňou aj výborne zachytal Makay. Dávali sme góly z rýchlych protiútokov a skóre narástlo v náš prospech na 23: 29. Po prestriedaní a viacerých “zaujímavých” verdiktoch rozhodcovskej dvojičky sa domácim podarilo v závere výsledok ešte prikrášliť.

Výborným výkonom sa prezentoval na pravom krídle Michal Gardian, ktorý z 13 streleckých pokusov premenil 12!!!