WWW.MSK.SK

« späť

4.kolo nadstavby skupiny „B“ extraligy mužov Muži
18.03.2014 - Katarína Opoldíková

ŠKH Agrokarpaty Pezinok – MŠK Považská Bystrica                          32 : 35 (15:17)
ŠKH:

Kováč, Jánošík – Balogh 4, Světlík 2, D.Baďura 8/4, Albert, Fekete 8, Pinčák, Daniel, Mišenčík 2, Lipovský 4, Jaššo 4, Durdovanský

MŠK: Biel, Makay – Cifra 3, Strelec , Firit 7, Sapák 2, Adamčík 5,  Dvorščík 1,  Kostelanský, Vallo 8/2, Hároník 1, J.Kozák 8,  M.Kozák 1
Rozhodovali: Cipov – Klus
Vylúčení:      3  –  4
ČK:
7 m hody: 4/3 –  2/2
Priebeh: 1:2, 6:2, 8:6, 10:11, 13:14, 18:18, 22:26, 26:27, 29:33

Po nedeľňajšom stretnutí 4. kola nadstavbovej B-skupiny (o 7. – 10. miesto) extraligy mužov je jasné, že na poslednej priečke skončí a zo súťaže by mal zostúpiť ŠKH Agrokarpaty Pezinok. Definitívne o tom rozhodla prehra Pezinčanov s hráčmi MŠK Považská Bystrica 32:35 (15:17). ŠKH Agrokarpaty má na dne tabuľky dve kolá pred koncom nadstavby nepreklenuteľný päťbodový odstup na ďalšieho nováčika MHáK Martin.
 V prvom polčase mal zápas vyrovnaný priebeh. V úvode viedli dvojgólovým rozdielom hostia (3:1) a potom mali rovnaký náskok domáci (11:9). Pred prestávkou opäť naklonili skóre na svoju stranu Považania a vedenie si ustrážili až do konca rušného stretnutia.